Opinie kursantów

*kliknij na dany kurs aby przeczytać wszystkie opinie 🙂

 

Kurs VIDEO: Kamsoft - moduł Sprzedaż
Ten kurs pomoże Wam poznać program Kamsoft od A do Z, wszystko wytłumaczone jest w prosty i przystępny sposób. Bardzo zazdroszczę ludziom, którzy będą mogli z niego korzystać zaczynając staże i prace, w mojej opinii bardzo brakowało takiego narzędzia. Nigdy nie udało mi się przebrnąć przez instrukcję Kamsofta – wszystkiego uczyłam się z pomocą doświadczonych kolegów i trochę po omacku. W związku z tym dużo czasu upłynęło, nim poczułam się pewnie za pierwszym stołem. Wy macie szansę osiągnąć to dużo szybciej – gorąco polecam!Patrycja P.
Jestem magistrem farmacji z 5-letnim stażem pracy w aptece ogólnodostępnej. Nie sądziłam, że taki kurs pozwoli mi nauczyć się czegoś nowego. Bardzo się cieszę, że tak mocno się pomyliłam 🙂
Myślałam, że znam program dość dobrze. Między innymi pojęcia takie jak: typy własne, funkcja “maski” czy dodatnia korekta sprzedaży były dla mnie całkowicie obce! Po przerobieniu kursu od razu stworzyłam w swojej aptece kilka stałych leków robionych, wypróbowałam wydruki sygnatur z programu. Ten kurs zmotywował mnie do wystawiania faktur zbiorczych dla pacjentów i szczerze przyznam, że teraz decydowanie lepiej jestem w stanie pomóc swoim pacjentom. Uważam, że ten kurs powinien powstać 5 lat temu, jak zaczynałam swoją pracę 🙂Magdalena HF.
Ten Kurs to wręcz złote i nieocenione narzędzie w rękach stażysty! Miałam szczęście skorzystać z tego Kursu w trakcie 6-miesięcznego stażu w aptece i mogę zdecydowanie przyznać, że ogromnie mi pomógł i nauczył szeregu przydatnych i praktycznych funkcji programu Kamsoft. Często starsi koledzy w aptece nie posiadali wystarczającej ilości czasu, by wnikliwie opowiedzieć o programie, korzystałam tylko z pojedynczych, wyuczonych skrótów. Dzięki temu Kursowi i prowadzeniu go przez farmaceutę-praktyka widzę pełną funkcjonalność programu i sprzedaż zamieniła się z lekko stresującego na w pełni zrozumiały i świadomy proces 🙂. Co więcej, Kurs prowadzony jest w sposób przemyślany i logiczny, więc bardzo łatwo zapamiętuje się nowe zagadnienia, szczególnie dzięki podsumowaniu i praktycznym przykładom na końcu każdego rozdziału. SERDECZNIE POLECAM!Katarzyna K.

 

Kurs jest niesamowicie przystępny, wiadomości o najpopularniejszym aptecznym oprogramowaniu są konkretne, jasne w odbiorze, a przede wszystkim niesamowicie przydatne! Od niedawna pracuję na KAMSOFCIE i przyznam, że wertowanie instrukcji producenta jest ogromnie czasochłonne – tu, kilka rozdziałów do przejrzenia i nagle stanie przy pierwszym stole staje się dużo prostsze! Wersja świetna zarówno dla leniwych, jak i dociekliwych, chcących zgłębić tajniki, jakie skrywa w sobie KAMSOFT. Polecam – jako świeżo upieczony farmaceuta 🙂

Anna G.

Zaczęłam kurs „Kamsoft – moduł sprzedaż” jako kompletny laik, ponieważ jestem studentką przed rozpoczęciem stażu w aptece. W związku z tym praktyczne przykłady były dla mnie nieocenionym elementem każdej lekcji. Jestem pewna, że gdy spotkam się z podobnymi sytuacjami w aptece, zdobyta wiedza pozwoli mi zaoszczędzić wiele stresu i czasu. Bardzo cenię sobie fakt, że mogłam odbywać ten kurs w warunkach domowych, z czasem na oswojenie się z każdą jego częścią. Sposób przekazu informacji jest bardzo klarowny i kompletny. Żadne rodzące się w głowie pytanie dodatkowe nie zostaje bez odpowiedzi. Przed rozpoczęciem kursu nie zdawałam sobie sprawy jak pomocnym narzędziem w pracy farmaceuty jest program Kamsoft, jeżeli tylko zna się jego wszystkie funkcje. Wielokrotnie słyszałam od starszych kolegów/koleżanek, że dużą trudność sprawiała im na początku stażu obsługa Kamsoftu. Ja na pewno rozpocznę staż z większą pewnością siebie, co mam nadzieję przyspieszy mój rozwój jako farmaceuty. Myślę, że jeszcze podczas praktyki będę wracać do kursu i przypominać poznane narzędzia. Serdecznie polecam!

Monika K.

Kurs VIDEO: Opatrunki specjalistyczne w aptece
Dla absolwentów farmacji ten kurs może się wydawać żadnym novum, bo przecież wszystko już kiedyś było omawiane, przerabiane. Owszem, było. Ale wiedza niewykorzystywana niestety ucieka. Dlatego serdecznie polecam ten kurs, wszystkim którzy chcą zdobytą wiedzę przekazać w praktyce swoim pacjentom. To niesamowite kompendium nie tylko objaśni charakterystyki poszczególnych rodzajów opatrunków, ale przede wszystkim omówi i pokaże praktyczne jego zastosowanie z uwzględnieniem aplikacji, zmiany i interakcji (tak, to zjawisko obecne, również w przypadku środków opatrunkowych!)
Ta wiedza to krok do łatwiejszej opieki farmaceutycznej realizowanej w aptece.Anna S.
Pracuję w aptece ogólnodostępnej w sąsiedztwie szpitala wielospecjalistycznego. Codziennie trafiają do mnie pacjenci poradni lub wypisani z oddziałów szpitalnych,  którzy proszą o poradę w pielęgnacji rany i dobranie opatrunku na odleżyny, owrzodzenia czy rany pooperacyjne. Temat tego kursu jest mi bliski i sądziłam, że będzie jedynie podsumowaniem mojej wiedzy. Zakres wiadomości okazał się szeroki, informacje wyczerpujące i przedstawione w usystematyzowany sposób. Co więcej, znalazłam wiele cennych praktycznych wskazówek. Świetnie, że rodzaje opatrunków są omawiane na przykładzie asortymentu dostępnego w aptece. Polecam ten kurs każdemu farmaceucie, który chce kompetentnie doradzać pacjentom. Dla mnie taki kurs jest bezcenny, bo wiem, jak wiele zależy od pomocy, jaką pacjent cierpiący na przewlekłe rany otrzyma w aptece.Katarzyna B.
Kurs dotyczący opatrunków stanowi doskonałą pomoc dla pracowników aptek w odpowiednim ich doborze dla pacjentów. Taka wiedza nie jest łatwo dostępna, trzeba wykorzystać mnóstwo źródeł by wszystko zebrać w jednym miejscu, sam pracując kilka lat w aptece nie miałem świadomości o tak wielu rodzajach opatrunków oraz o tym jak w rzeczywistości wyglądają. W kursie każdy opatrunek został szczegółowo opisany i zobrazowany w formie filmu. Polecam każdemu kto chce podnieść swoje kompetencje i być lepszym specjalistą.Łukasz B.

 

Super użyteczny kurs! Przede wszystkim praktyczny, a nie sucha teoria. W ten sposób na pewno zostanie więcej w głowie (mam nadzieję 😊). Kurs ułożony jest bardzo logicznie i schematycznie, więc z powróceniem do konkretnej wiadomości nie będzie problemu. Co ważne dla osób, które wiecznie nie mają czasu, odcinki na prawdę nie są długie, a zawierają mnóstwo przydatnej, skondensowanej wiedzy na temat opatrunków jak i ran oraz obchodzenia się z nimi. Oby więcej farmaceutów, którzy robią takie fajne rzeczy dla innych! Na tym kursie najbardziej skorzystają przede wszystkim pacjenci, bo to oni są odbiorcami naszej wiedzy. 😊Monika K.
Kurs omawiający opatrunki przyda się naprawdę każdemu farmaceucie. Nie zawsze istnieje możliwość zobaczenia jak poszczególny opatrunek wygląda i jak zachowuje się w kontakcie z raną. Na studiach temat ten nie jest też potraktowany z należytą uwagą stąd tym cenniejsza jest to wiedza. Dzięki kursowi sama zamówiłam do swojej apteki po kilka sztuk prostych opatrunków na najczęściej spotykane rany. Już prosty opatrunek siatkowy za niecałe 2 złote jest w stanie poprawić komfort pacjenta. Warto zaopatrzyć się również w opatrunek hydrożelowy lub hydrokoloidowy aby dobrze zaopatrzyć tak częste przecież rany oparzeniowe. Poza tym wydając opatrunki przepisane na recepcie jestem w stanie wyobrazić sobie z jakimi problemami borykają się pacjenci i zaproponować coś dodatkowo. Bez względu na to jak duże ma doświadczenie w pracy za pierwszym stołem z czystym sumieniem polecam kurs każdemu farmaceucie.Magdalena HF.
Kurs dla Farmaceutów dotyczący opatrunków jest doskonałym narzędziem, który uzupełni, a wręcz wypełni po brzegi wiedzę z zakresu farmacji praktycznej. Jako młoda farmaceutka pracująca za pierwszym stołem niejednokrotnie spotykam się z sytuacją, gdy pacjent prosi o pomoc (często cały w stresie!) w doborze opatrunku czy dla dziecka, czy dla siebie samego. Naturalne pytanie pojawia się w głowie – jak nie zginąć w dzisiejszych, tak wielu zaawansowanych technologiach opatrunków? Myślę, że kto jak kto, ale farmaceuci jako fachowcy, powinni je znać, by prawidłowo i świadomie doradzać pacjentom. Kurs ten idealnie przedstawia cały parasol obecnie dostępnych opatrunków w sposób niezwykle praktyczny, MERYTORYCZNY i łatwo przyswajalny! Warto podkreślić, że niezastąpioną jego korzyścią jest prezentacja poszczególnych opatrunków, dzięki której widzimy jak wygląda jego opakowanie, sam opatrunek oraz sposób zakładania czy ściągania. Jestem przekonana, że po przebyciu tego Kursu współpraca z pacjentem proszącego o poradę dotyczącą leczenia rany będzie znacznie łatwiejsza i co najważniejsze – o wiele bardziej profesjonalna. POLECAM KURS NAJSERDECZNIEJ! Katarzyna K.
Kurs dotyczący opatrunków specjalistycznych w aptece mogę śmiało ocenić jako strzał w dziesiątkę. Kończąc studia, wkraczamy do apteki ze znikomą wiedzą na ten temat, a przecież pacjenci w receptami na opatrunki, czy pytaniami o poradę w kwestii leczenia czy profilaktyki odleżyn to nie jest wcale rzadkość! Warto więc wnikliwie zapoznać się z tematem, co umożliwi Wam ten kurs 🙂 Zagadnienia omówione są dokładnie, w ciekawy sposób,  a opatrunki nie tylko zostały opisane, ale także zaprezentowane, dzięki czemu wiedzę przyswaja się bardzo szybko! Po obejrzeniu wszystkich filmików zostaniecie wyposażeni w niezbędne narzędzie do udzielania profesjonalnych porad w kwestii profilaktyki, dezynfekcji i opatrywania ran. Osobiście czuję się teraz w tym temacie o wiele pewniej! Serdecznie polecam! 🙂Patrycja P.
Dzięki przystępnej formie, kursy są idealnym punktem wyjścia dla osób, które dopiero zaczynają pracę w aptece. Natomiast szczegółowe omówienie zagadnień sprawia, że również bardziej doświadczeni farmaceuci wyniosą z niego wiele cennych informacji 🙂 Kursy stanowią prawdziwe kompendium przydatnej w codziennej pracy wiedzy – dlatego naprawdę żałuję, że nie pojawiły się, kiedy rozpoczynałem staż!Przemysław D.
Kurs VIDEO: Kamsoft - moduł Zakupy
Tak jak zejście z utartych szlaków pozwala nam poznać nowe miejsca, tak odkrywanie nowych funkcji programu, choć na początku kłopotliwe, procentuje w przyszłości i pozwala nam więcej czasu poświęcać na rzeczy naprawdę ważne. Tak właśnie jest z tym kursem!
Temat został przedstawiony rzeczowo, wyczerpująco i w pełni zrozumiale. Ponadto posiadana przeze mnie wiedza została uschematyzowana i wzbogacona o wiele nowych elementów, które pozwolą przenieść moje codzienne zmagania z programem na wyższy poziom. Aż nie mogę się doczekać poniedziałku, kiedy będę mogła sprawdzić niektóre rzeczy na żywo 😉 Kurs zdecydowanie przeszedł moje oczekiwania i jest po prostu petardą!Jolanta M.
Nowy kurs dotyczący modułu Zakupy programu Kamsoft jest bez wątpienia świetnym uzupełnieniem wiedzy potrzebnej do pracy w aptece. Każdy farmaceuta czuł z pewnością dużą odpowiedzialność podczas wprowadzania dokumentów. Po przerobieniu materiału z kursu czuję się pewniej w tym temacie. Podejrzewam, że każdy w swojej karierze miał problem z mnożnikami czy też groszówkami – dzięki kursowi wszystko okazuje się banalne. Kurs jest wytłumaczony w sposób prosty i konkretny. Bardzo pomocne jest pokazanie ustawień w module Admin i wpływu modyfikacji na inne moduły.
Kurs będzie dużą pomocą, dla osób rozpoczynających pracę w aptece, ale wniesie dużo udogodnień i nowości również dla osób, które pracują za pierwszym stołem od lat 😉Kamil M.
Kurs o module Zakupy programu Kamsoft podobał mi się tak samo jak poprzedni, a poprzeczka była ustawiona wysoko. To niezwykłe ile można dowiedzieć się nowych rzeczy o programie którego używa się na co dzień! Szczególnie podobały mi się prezentowane możliwości personalizacji ustawień i dostosowania modułu do potrzeb konkretnej apteki, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Dzięki temu nie tylko możemy zaoszczędzić dużo czasu ale też sprawniej i wydajniej zarządzać przychodzącym do apteki towarem i całą związaną z tym dokumentacją. Szkoda, że nie było takiego kursu kiedy rozpoczynałam pracę w aptece, bo część zagadnień prezentowanych w kursie musiałam sama mozolnie rozgryzać albo co gorsza uczyć się na własnych błędach. Dlatego szczególnie polecam ten kurs młodym farmaceutom, nie znajdziecie lepszego źródła informacji na temat programu Kamsoft, z tak dobra wizualną prezentacja omawianych kroków oraz szczegółowym komentarzem, gdzie krok po kroku pokazane są chyba wszystkie możliwe opcje modułu i przykłady ich zastosowania w codziennej pracy.Zuzanna R.
Bardzo ciekawy i pomocny kurs. Mimo, że pracuję z programem Kamsoft już od paru lat, dowiedziałam się z niego masę nowych informacji, które ułatwiają pracę z tym programem i generalnie pracę w aptece. O istnieniu wielu z tych funkcji nie miałam wcześniej nawet pojęcia. Wszystko przedstawione w jasny sposób, krok po kroku. Szczerze polecam!Sabina Z.
Jak zwykle kurs sprostał oczekiwaniom, a nawet je przewyższył. 😊 Cieszę się, że na początku mojej pracy zawodowej mam możliwość czerpania wiedzy na temat programu KAMSOFT w tak przystępnej formie. Nie miałam wcześniej za wiele do czynienia z modułem zakupy i szczerze mówiąc wydawało mi się to jakąś czarną magią (wiedzą tylko dla wtajemniczonych :P) Dzięki zrozumiałemu przekazowi i przedstawieniu wielu przykładów i rozwiązań, wszystko okazało się bardzo intuicyjne. Na pewno oszczędzi to wiele stresu i pomoże być bardziej samodzielnym w codziennej pracy, którą zaczynam. Naprawdę warto poświęcić czas na przerobienie 15 części kursu!Monika K.
Kurs VIDEO: Kamsoft - moduł Zamówienia
Kolejny kurs, który nie zawodzi. Polecam zarówno tym, dla których przygotowanie zamówienia w Kamsofcie jest czymś nowym – kurs jest prowadzony od samych podstaw, krok po kroku i w tak dobrym tempie, że korzystając z niego, pierwsze zamówienia można zrobić praktycznie z włączonym “samouczkiem” 😉
Nie jest to jednak kurs wyłącznie dla amatorów w tym zakresie. Dzięki niemu, można perfekcyjnie opanować optymalizację zatowarowania apteki już na poziomie tego modułu. Przez kilka lat pracy w aptece co jakiś czas odkrywam niuanse ułatwiające tworzenie zamówienia, ciągle program mnie czymś zaskakuje. Po przerobieniu tego kursu, jestem pewna że już żadna niespodzianka mnie nie czeka.

Anna S,
Jak zawsze profesjonalne podejście do tematu! Autor z bogatym zapleczem merytorycznym i niesamowitą prostotą przekazu wyjaśnia wszelkie niuanse tworzenia i modyfikacji zamówień aptecznych. Jestem przekonana, że pomimo mojego – jak dotychczas – nikłego doświadczenia w zamawianiu, z tym kursem niebawem zostanę mistrzynią trafnych i optymalnych uzupełnień magazynu apteki!

Anna G.
Kurs przerósł moje oczekiwania! Wszystko wytłumaczone w przystępny sposób i przede wszystkim przedstawione tak jak to wygląda z perspektywy farmaceuty praktyka. Spędzamy w pracy niemal połowę dnia więc warto stosować rozwiązania które tą pracę znaczne nam ułatwią. Dodatkowo, wprowadzając w życie wskazówki z kursu można zaoszczędzić dużo czasu podczas tworzenia zamówień i zwiększyć marżę apteki 🙂

Magdalena HF.
Przed Wami kolejny świetnie przygotowany kurs! Zagadnienia związane z przygotowywaniem zamówienia omówione są w sposób bardzo przystępny, zaczynając od podstawowych informacji. Autor prezentuje wady i zalety poszczególnych sposobów zamawiania towaru, co na pewno ułatwi nam wybór najbardziej dogodnej metody. Myślałam, że ten moduł mam już całkiem dobrze opanowany, ale okazuje się, że wielu rzeczy jeszcze nie wiedziałam! Serdecznie polecam! 🙂Patrycja P.
Kurs VIDEO: Kamsoft – moduł Zestawienia i Refundacja
Temat Kursu niezwykle skomplikowany, a zdecydowanie muszę przyznać, że sposób prezentacji jak zawsze niezawodny i bardzo edukujący. Dokładnie, przejrzyście omówione przykłady, praktyczne wskazówki czy schematy postępowań refundacyjnych to nieoceniona skarbnica refundacyjnej wiedzy (i to w oparciu o najnowsze zmiany prawa!). Myślę, że każdy farmaceuta powinien posiadać wiedzę w tym zakresie, a zaczerpnięta od tak bardzo bogatego w doświadczenie farmaceuty – to wręcz najlepsze rozwiązanie. Polecam najserdeczniej drodzy farmaceuci!

Katarzyna K.
Kolejny kurs stworzony rzetelnie i w pełni merytorycznie. Tym razem poruszony jest temat zestawień i refundacji- jednego z najbardziej istotnych modułow z punktu widzenia kierownika apteki. Z pomocą tego kursu, bardzo łatwo przebrniemy przez retaksację recept, bez problemu stworzymy też zestawienia refundacyjne wysyłane do oddziałów NFZ. Kurs jest bardzo przydatny dla nowych kierowników, gdyż krok po kroku tłumaczy wszystkie zadania w sposób jasny i czytelny. Również doświadczeni pracownicy,nie pożałują inwestycji w ten kurs, gdyż porusza on wszystkie tematy dogłębnie, dzięki czemu można poznać nieużywane dotychczas funkcje. Polecam serdecznie.

Anna S,
I ponownie mamy kolejny fenomenalny kurs! Jak zawsze poziom nie zawiódł 👌 Pakiet konkretnych informacji dotyczących samej refundacji, jak i aspektów pobocznych, o których nie miałam pojęcia, a okazały się bardzo ciekawe. Wszystko oczywiście idealnie wyjaśnione. Cóż więcej zostało do powiedzenia? Chyba tylko oklepane – gorąco polecam 😉

Anna G.
Przed Wami kolejny kurs, dzięki któremu zgłębicie największe sekrety programu kamsoft! Pełny merytorycznej wiedzy, przekazanej w bardzo przystępny sposób. Narzędzie przydatne każdemu, przed kim stoi zadanie przygotowania zestawienia refundacyjnego i wprowadzenia do niego potrzebnych poprawek, czy zmiana cen leków. W tym kursie dowiecie się też jak retaksować recepty elektroniczne. W związku z tym, że są to stosunkowo nowe zagadnienia, polecam kurs każdemu farmaceucie, zwłaszcza tym, którzy wracają do pracy po przerwie. Serdecznie polecam! 🙂Patrycja P.