Pytania i odpowiedzi

*kliknij na pytanie aby przeczytać odpowiedź 🙂

 

 

W jaki sposób mogę kupić kurs? - obejrzyj film
Jak wygląda kurs od środka? - obejrzyj film
Jak długo będę musiał czekać na dostęp do kursu?

Kurs będzie dostępny natychmiast po zaksięgowaniu pieniędzy, okres oczekiwania na dostęp zależy tylko i wyłącznie od wybranego przez Ciebie sposobu płatności.

W przypadku przelewu błyskawicznego bądź płatności BLIKiem, okres oczekiwania na dostęp do kurs może wynosić zaledwie kilka-kilkanaście sekund. W przypadku płatności drukiem pocztowym – kilka dni.

Jakie płatności są akceptowane?

Platforma zintegrowana jest z systemem obsługi płatności przelewy24.pl, która obsługuje tzw. błyskawiczne przelewy większości banków (wykaz poniżej).

Jeśli wśród nich brak Twojej placówki, zawsze możesz wykonać przelew tradycyjny na dane uzyskane po kliknięciu w opcję „zapłata druczkiem”.

Kupiłem kurs ale nie otrzymałem żadnej wiadomości e-mail potwierdzającej zakup, co mam zrobić?
W pierwszej kolejności prosimy sprawdzić folder SPAM. Jeśli nie znajdziesz tam naszego maila, prosimy o wysłanie wiadomości przez formularz lub kontakt bezpośredni na adres kontakt@kursydlafarmaceutow.pl
Jak dostanę dostęp do kursu?
Po zaksięgowaniu płatności automatycznie dostaniesz wiadomość e-mail ze swoim loginem i hasłem, które dają Ci dostęp do kursu. Swoje hasło do logowania możesz w każdej chwili zmienić w zakładce “Moje konto” lub “Edycja profilu”.
Jak mogę zalogować się do zakupionego kursu?

Do kursów można zalogować się przez zakładkę „ZALOGUJ” na stronie www.kursydlafarmaceutow.pl.

Dane do logowania otrzymasz w adresie e-mail potwierdzającym zakup kursu. W przypadku braku e-maila, w pierwszej kolejności prosimy sprawdzić folder SPAM a jeśli nie znajdziesz tam naszego maila, prosimy o wysłanie wiadomości przez formularz lub kontakt bezpośredni na adres kontakt@kursydlafarmaceutow.pl.

Po pierwszym zalogowaniu wskazana jest zmiana hasła w zakładce “Moje konto” lub “Edycja profilu” w prawym górnym rogu.

Gdzie mogę zmienić hasło do mojego konta?
Hasło do konta można zmienić w zakładce “Moje konto” lub “Edycja profilu” w prawym górnym rogu strony.
Jak mogę założyć konto na platformie Kursy dla Farmaceutów?
Konto jest automatycznie zakładane po zakupie pierwszego kursu. Dane do logowania otrzymasz w wiadomości e-mail,
Na jak długo dostaje dostęp do kursu?
Dostęp do kursu nie jest limitowany czasowo. W regulaminie jest zapis, że kurs może zostać wyłączony, ale uczestnik zostanie poinformowany z miesięcznym wyprzedzeniem (ten zapis jest na wypadek likwidacji serwisu bądź zdezaktualizowania treści kursu).
Czy od razu dostaje dostęp do całego kursu czy systematycznie będą pojawiały się kolejne materiały?
Od razu dostajesz dostęp do całego kursu i przerabiasz go samodzielnie i sam decydujesz w jakim tempie i w jakiej kolejności go realizujesz, chociaż proponuję, żeby przerabiać kurs stopniowo zgodnie z kolejnością i trenować pomiędzy kolejnymi rozdziałami.
Czy kurs będzie w przyszłości aktualizowany, a jeśli tak, to czy aktualizacja będzie dodatkowo płatna?
Za kurs płaci się tylko raz. Po wniesieniu jednorazowej opłaty uzyskujesz dostęp do zamkniętej strony www, na której będą znajdować się wszystkie rozdziały i materiały dodatkowe. Nawet jeśli kurs będzie aktualizowany lub dodane zostaną do niego dodatkowe materiały i informacje nie trzeba będzie dodatkowo za to płacić.
W jaki sposób korzystać z kursu?

Kurs realizujesz oglądając filmy VIDEO zawarte w kolejnych rozdziałach, najlepiej w kolejności zgodnej z numeracją. Zaraz po zakupie dostajesz dostęp do całego kursu i korzystasz z niego tak długo, jak chcesz i tak intensywnie jak chcesz chociaż proponuję, żeby przerabiać kurs stopniowo i trenować pomiędzy kolejnymi rozdziałami.

Po zakupie kursu dostaniesz dostęp do filmu instruktażowego jak korzystać z zamieszczonych treści.

Ile czasu potrzebuję codziennie na kurs?
Każdy z rozdziałów ma różną długość, dlatego że poruszane tematy są mniej lub bardziej skomplikowane. Nie masz narzuconego czasu ile musisz poświęcać na kurs w ciągu jednego dnia. Dłuższe rozdziały zalecam podzielić na części. Rozsądnie będzie poświęcać około 30 minut dziennie na realizację kursu.
Czy mam możliwość zwrotu kursu?
Niestety nie. Wiem, że kursy działają i sprawią że poczujesz się pewniej w pracy w aptece. Opinie kursantów znajdziesz tutaj. Dlatego kup kurs tylko wtedy, gdy jesteś na 100% przekonany, że go potrzebujesz i z niego skorzystasz.
Mam inne pytanie, jak mogę je zadać?
Wyślij pytanie przez formularz lub bezpośrednio na adres kontakt@kursydlafarmaceutow.pl postaramy się odpowiedzieć w ciągu jednego dnia roboczego.